Darmowy program budujący strony.
Utwórz witrynę w 5 minut bez programisty.

Profesjonalny program do tworzenia stron internetowych umożliwia nie tylko tworzenie osobistych zasobów online za darmo, ale także rozszerzanie kanałów biznesowych. Zawsze bez ukrytych opłat, bez okresu testowego przez cały okres użytkowania!

Stwórz stronę internetową

W pełni funkcjonalny edytor stron internetowych

Platforma do tworzenia strony internetowej rozszerza możliwości dzięki opracowanym licznym, przydatnym narzędziom do tworzenia, rozwoju i dalszego wspierania handlu w Internecie. Unikalny design, dziesiątki atrakcyjnych szablonów dla najbardziej wybrednych klientów. Wszechstronność i możliwość dostosowania stron do dowolnego urządzenia, aby zapewnić jak największy komfort korzystania z zasobów online. A to dopiero początek!

Projektant strony pozwala zarządzać zamówieniami, kategoriami produktów / usług oraz szybko importować i eksportować przedmioty. Co więcej, możesz umieszczać bloki reklamowe, banery, wyświetlać oferty promocyjne dla wszystkich. Twój sklep internetowy jest już wewnętrznie zoptymalizowany pod kątem SEO, analiza zamówień jest dostępna przez całą dobę. Do udanego uruchomienia biznesu online potrzebne jest stworzenie darmowej strony internetowej na stronie NYiGDE ?.

Kreator stron internetowych

Nienaganny kreator stron internetowych pozwala na dostosowanie funkcjonalności i rozpoczęcie pracy platformy handlowej za pomocą kilku kliknięć. Zapomnij o regularnej płatności za domenę i hosting, o kosztach projektowania i utrzymania strony przez programistów. Nawet jeśli nie jesteś uzbrojony w bogate doświadczenie w e-commerce - mamy to wszystko! Swoboda działania, nieograniczone możliwości przy rozszerzaniu działalności online, najnowsze narzędzia i profesjonalne wsparcie techniczne. Wykorzystaj pełny potencjał platformy do stworzenia strony internetowej. Projektant NYiGDE? - Twój doskonały dostęp online w kilka minut.

Twórz witryny internetowe bez wiedzy programistycznej

Twórz i rozwijaj swoją działalność online dzięki wygodnemu kreatorowi stron internetowych szybko, sprawnie i, co najważniejsze, wydajnie. Aby z powodzeniem utworzyć i zarządzać sklepem internetowym, nie musisz posiadać specjalnych umiejętności, a ponadto kompletnych kursów programowania. W każdej chwili, bez pośpiechu, możesz stworzyć stronę za darmo w 5 minut, bez kosztów zespołu programistycznego i okresu testowego. Marketplace NYiGDE? udostępnia zaawansowany technicznie zestaw narzędzi do zarządzania osobistym zasobem sieciowym. Będziesz potrzebował trochę:

®
wybierz najbardziej atrakcyjny szablon
C
wypełnij pola i dodaj elementy
]
opisać towary i usługi
Gratulacje! Twój własny obszar sprzedaży jest gotowy.
Stwórz stronę internetową

Wzory na dowolny kolor i smak

Swoboda wzornictwa, nieskazitelny styl, kreatywny wygląd i harmonia kolorów w każdym szablonie. Wykorzystaj to, co najlepsze na platformie, aby stworzyć stronę internetową, zmaterializuj najlepsze pomysły! Nie ma potrzeby płacenia za jasne pomysły specjalistom. Najlepsze i co więcej darmowe szablony stron, które przyciągają szeroką grupę klientów stworzonych przez twórców stron internetowych dzięki kreatywnemu myśleniu i wieloletniemu doświadczeniu. Łatwy w użyciu i zrozumiały interfejs w dowolnym języku, możesz łatwo dostosować działanie zasobu: dostosuj schemat kolorów, zmień tło, umieść bloki reklamowe, dostosuj suwaki na dowolnej stronie, zarządzaj dobrami. Z unikalną kolekcją wzorów z NYiGDE? projektowanie stron internetowych będzie grać w nowy sposób.

Pełny e-commerce

Stwórz stronę za darmo w 5 minut, aby konkurować w każdej dziedzinie e-commerce. Twój osobisty zasób online z wieloma funkcjami jest gotowy do przeniesienia Twojej firmy na rynek zewnętrzny. Monitorowanie zamówień, proste zarządzanie kategoriami towarów i usług, szybki import / eksport towarów, konfiguracja modułów - wszystko to oszczędza czas i kontroluje działanie zasobu online. Szybka konwersja waluty i wielojęzyczny charakter witryny przyczynia się do wygodnej realizacji zakupów / sprzedaży w dowolnym kraju na świecie. Oprócz tego właściciel firmy ma zapewnioną bezpłatną optymalizację SEO zasobów internetowych, analityki strony i zestawu narzędzi dla webmasterów. Wystarczy wybrać najbardziej atrakcyjny projekt, dodać pozycje oferowane do realizacji, wypełnić strony użytecznemu użytkownikowi treścią, a sklep internetowy jest gotowy do przyjmowania zamówień.

Śledź zamówienia z całego świata w swoim sklepie internetowym, zarządzaj procesami z dowolnego urządzenia za darmo i odbieraj płatności w dogodnej walucie. Dla każdej pozycji oferowanej do sprzedaży możesz ustawić indywidualne parametry, precyzyjne cechy, które bardziej pozytywnie konfigurują klienta i zachęcają do zakupu.

Platforma do tworzenia strony internetowej z przyjaznym dla użytkownika interfejsem sprawia, że zarządzanie kategoriami produktów / usług staje się jeszcze bardziej dostępne. Usuń i dodaj sekcje według własnego uznania. Uzupełnij zasięg, dodaj nieograniczoną liczbę produktów w ciągu kilku minut. Za pomocą jednego kliknięcia możesz zaimportować / eksportować, załączyć wideo, rozpocząć automatyczne ładowanie obrazów i zaoszczędzić sporo czasu.

Kreator stron internetowych udostępnia bezpłatne slajdy reklamowe z promocyjnymi ofertami na stronach Twojego zasobu. Przede wszystkim lepiej informuje odwiedzających o produkcie i prowadzi do wzrostu sprzedaży. Właściciel może umieszczać reklamy innej osoby na swojej stronie, co również przynosi pewien procent zysku. Jasna, kreatywna i atrakcyjna oferta w wydawnictwach banerowych pomaga zapewnić pożądaną absolutną liczbę docelowych odbiorców witryny.

Wygodny interfejs umożliwia automatyczne importowanie i eksportowanie towarów / usług z / do zasobów zewnętrznych. Jeśli liczba pozycji jest zbyt duża, a brak czasu nie pozwala na dodanie do tego asortymentu w kategorii sklepu internetowego, skorzystaj z łatwej w użyciu funkcji w formacie XLSX i XLS.

Stwórz swoją stronę za darmo, a jednocześnie uzyskaj narzędzie wielojęzyczne i wielowalutowe! Takie proste i zarazem niezbędne narzędzie daje właścicielom firm internetowych możliwość pomyślnego nawiązania komunikacji z odbiorcami konsumentów na całym świecie, a także wdrożenia systemu rozliczeń w zasobach dogodnych dla obu stron. Zmień walutę i zmień język za pomocą jednego kliknięcia. Co może być łatwiejsze?

Analizuj fluktuacje sprzedaży, śledź ocenę swojej witryny i obserwuj, jakie zapytania użytkownicy znajdują Twój zasób internetowy. Generuj zawartość zgodnie z wymaganiami wyszukiwarek, łącząc w kilku krokach Google Analytics. Korzystając z narzędzi webmastera, możesz prawidłowo korygować błędy i wyświetlać stronę w górnej części wyszukiwarek.

NYiGDE nie tylko daje Ci możliwość tworzenia witryny za darmo, ale także w celu uniknięcia kosztów promocji. Przeprowadzono już wewnętrzną optymalizację SEO, która pozwala Twojej witrynie osiągnąć i skonsolidować pierwsze pozycje w Google, Yandex, a także zwiększyć ruch, zwiększyć sprzedaż, rozpoznawanie sklepów internetowych w sieci. Gotowa konfiguracja SEO to potężny silnik dla Twojej witryny. Twórz i wykorzystuj!

Jak stworzyć stronę internetową za darmo

Platforma do tworzenia strony NYiGDE? skutecznie przekształca Twoją firmę w Internecie bez ponoszenia żadnych kosztów. Buduj i rozwijaj handel bez opłaty domeny i hostingu. Globalny zasięg klientów w segmencie B2B i B2C, brak ograniczeń w wyborze kategorii i dodanie produktów / usług do sprzedaży wysokiej jakości. Każdy autoryzowany użytkownik naszej platformy może stworzyć stronę internetową za darmo w 5 minut bez przygotowania. Twój zasób online jest już zoptymalizowany dla dowolnego urządzenia. Analityka danych, narzędzie dla webmasterów, ogólne statystyki, ustawienia SEO są z powodzeniem połączone, co oszczędza pieniądze i skraca czas wprowadzania na rynek. Wystarczy wybrać jeden z proponowanych szablonów, wypełnić dane kontaktowe, wypełnić stronę internetową kartą produktu i czekać na zamówienia.

Wszystko za darmo (bez opłat i prowizji)

Projektant witryn NYiGDE? wie, jak stworzyć stronę internetową z absolutnym brakiem taryf, bez żadnych opłat, a ponadto z pełnym zestawem ustawień. Możesz łatwo zarządzać kategoriami, dodawać produkty, śledzić zamówienia klientów i umieszczać reklamę za darmo, korzystając z gotowych modułów. Strony dowolnego typu (lądowania, sklepu internetowego) z unikalnym szablonem i bez programisty w 3 etapach:

P
Rejestracja
g
Wybór projektu
[
Dodaj elementy
Darmowy projektant Twojej firmy - Zapewnienie jakości i przyjazny interfejs dla e-commerce.
Stwórz stronę internetową õ