Ücretsiz site oluşturucu.
Programlayıcı olmadan 5 dakikada bir site oluşturun.

Profesyonel bir web sitesi oluşturucu, kişisel çevrimiçi kaynağınızı ücretsiz olarak oluşturmanıza değil, aynı zamanda iş kanallarınızı da genişletmenize olanak tanır. Her zaman kullanım süresi boyunca bir test süresi olmadan, gizli ücretler olmadan!

Bir web sitesi oluştur

Tam özellikli web sitesi editörü

Bir web sitesi oluşturma platformu, internette ticaretin oluşumu, geliştirilmesi ve daha fazla desteklenmesi için geliştirilmiş çok sayıda faydalı araç yardımıyla olanakları genişletmektedir. Eşsiz tasarım, en titiz müşteriler için onlarca çekici şablon. Çevrimiçi kaynağınızdaki en konforlu kalış için, herhangi bir cihaz için sayfaların çok yönlülüğü ve uyarlanabilirliği. Ve bu sadece bir başlangıç!

Site tasarımcısı, siparişleri, ürün / hizmet kategorilerini yönetmenizi ve öğeleri hızlı bir şekilde içe ve dışa aktarmanızı sağlar. Ayrıca, reklam blokları, afişler ve herkesin görmesi için promosyon teklifleri yerleştirebilirsiniz. Çevrimiçi mağazanız halihazırda SEO tarafından optimize edilmiş durumda, sipariş analizi günün her saatinde mevcut. Bir çevrimiçi işletmenin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi için gereken şey NYIGDE'de ücretsiz bir web sitesi oluşturmak mı?

Web Sitesi Oluşturucu

Kusursuz web sitesi oluşturucu, işlevselliği özelleştirmenize ve işlem platformunuzun çalışmasına birkaç tıklamayla başlamanıza olanak tanır. Etki alanı ve barındırma için düzenli ödeme, programcılar tarafından web sitesi tasarımı ve bakım maliyeti maliyeti unutun. E-ticarette zengin deneyime sahip olmasanız bile - her şeye sahibiz! Hareket özgürlüğü, online işinizi genişletirken sınırsız fırsatlar, en yeni araçlar ve profesyonel teknik destek. Bir web sitesi oluşturmak için platformun tam potansiyelini kullanın. Tasarımcı NYIGDE? - Birkaç dakika içinde mükemmel çevrimiçi erişiminiz.

Programlama bilgisi olmadan web siteleri oluşturun

Çevrimiçi işinizi, hızlı ve verimli bir şekilde ve en önemlisi, verimli bir web sitesi kurucusu yardımıyla geliştirin ve geliştirin. Bir online mağazayı başarılı bir şekilde oluşturmak ve yönetmek için, özel becerilere ve ayrıca tam programlama kurslarına sahip olmanıza gerek yoktur. Her zaman, acele etmeden, geliştirme ekibinin ve test süresinin maliyeti olmadan 5 dakika içinde ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Marketplace NYiGDE? Kişisel web kaynağınızı yönetmek için size teknik olarak güçlü araçlar sunar. Biraz ihtiyacın olacak:

®
En çekici şablonu seç
C
alanları doldurun ve öğeleri ekleyin
]
mal ve hizmetleri tanımlamak
Tebrikler! Kendi satış alanınız hazır.
Bir web sitesi oluştur

Herhangi bir renk ve tat için desenler

Her şablonda tasarım özgürlüğü, kusursuz stil, yaratıcı görünüm ve renklerin uyumu. Bir web sitesi oluşturmak için en iyi fikirleri platformdan alın, en büyük fikirleri gerçekleştirin! Uzmanlara parlak fikirler için ödeme yapmaya gerek yoktur. Web geliştiricileri tarafından yaratıcı düşünme ve yılların tecrübesi ile oluşturulan geniş bir müşteri kitlesini çekmek için en iyi ve dahası, ücretsiz site şablonları. Herhangi bir dilde kullanımı kolay ve anlaşılır arayüz, kaynağınızın çalışmasını kolayca ayarlayabilirsiniz: renk şemasını ayarlayın, arka planı değiştirin, reklam bloklarını yerleştirin, herhangi bir sayfada kaydırıcıları ayarlayın, malları yönetin. NYiGDE'den eşsiz bir desen koleksiyonuyla? Web sitesi tasarımı yeni bir yol izleyecektir.

Tam e-ticaret

Her e-ticaret alanında rekabet etmek için 5 dakikada ücretsiz bir web sitesi oluşturun. Sayısız işlevle kişisel çevrimiçi kaynağınız, işletmenizi dış pazara götürmeye hazırdır. Siparişlerin izlenmesi, mal ve hizmet kategorilerinin basit yönetimi, malların ithalat / ihracatı, modüllerin kurulması - tüm bunlar zaman tasarrufu sağlar ve çevrimiçi bir kaynağın çalışmasını kontrol eder. Hızlı para birimi dönüştürme ve web sitenizin çok dilli yapısı, dünyanın herhangi bir ülkesindeki alım satımların rahatça uygulanmasına katkıda bulunur. Yukarıdakilere ek olarak, bir işletme sahibine bir İnternet kaynağının ücretsiz SEO optimizasyonu, site analitiği ve bir web yöneticisi araçları kompleksi sağlanmaktadır. En çekici tasarımı seçmek, gerçekleştirmeye sunulan pozisyonları eklemek, sayfaları faydalı içeriğe sahip kullanıcılarla doldurmak ve online mağazanız siparişleri kabul etmeye hazırdır.

Çevrimiçi mağazanızdaki tüm dünyadan siparişleri takip edin, işlemleri herhangi bir cihazdan ücretsiz olarak yönetin ve uygun bir para biriminde ödeme alın. Satışa sunulan her pozisyon için, müşteriyi daha olumlu bir şekilde ayarlayan ve satın almayı teşvik eden bireysel parametreleri, kesin özellikleri ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüzle bir web sitesi oluşturma platformu, ürün / hizmet kategorilerini yönetmeyi daha da erişilebilir hale getirir. Kendi takdirinize bağlı olarak bölümleri silin ve ekleyin. Aralığı yenileyin, dakikalar içinde sınırsız sayıda ürün öğesi ekleyin. Tek bir tıklama ile, içe / dışa aktarma, video ekleme, görüntüleri otomatik yüklemeyi başlatma ve çok fazla zaman tasarrufu.

Web sitesi oluşturucu, kaynağınızın sayfalarında promosyon teklifleri ile ücretsiz reklam slaytlarına izin verir. Her şeyden önce, ziyaretçileri ürün hakkında daha iyi bilgilendirir ve satışlarda artışa yol açar. İşletme sahibi, başkalarının reklamlarını sitelerine yerleştirebilir ve bu da belirli bir kâr yüzdesini getirir. Banner yayınlarında parlak, yaratıcı ve çekici bir teklif, sitenin hedef kitlesinin istenen mutlak sayısını sunmaya yardımcı olur.

Uygun bir arayüz, malların / hizmetlerin harici kaynaklardan otomatik olarak alınıp ihraç edilmesini sağlar. Konum sayısı çok büyükse ve zamanın olmaması, çevrimiçi mağaza kategorisinde ürün çeşitliliğine eklenmesine izin vermiyorsa, XLSX ve XLS biçimindeki kullanımı kolay işlevi kullanın.

Web sitenizi ücretsiz olarak oluşturun ve aynı zamanda çok dilli ve çok işlevli bir araç edinin! Bu kadar basit ve aynı zamanda, gerekli araç, internet iş sahiplerine, dünyadaki tüketicilerden oluşan bir kitle ile iletişimi başarılı bir şekilde kurma ve her iki Taraf için de uygun bir varlıkta bir uzlaştırma sistemi uygulama fırsatı vermektedir. Para birimini değiştir ve tek bir tıklama ile dili değiştir. Daha kolay ne olabilir?

Satış dalgalanmalarını analiz edin, sitenizin derecelendirmesini izleyin ve kullanıcıların İnternet kaynağınızı buldukları sorguları izleyin. Google Analytics’e birkaç adımda bağlanan arama motorlarının gereksinimlerine göre içerik oluşturun. Web yöneticisinin araçlarını kullanarak hataları doğru bir şekilde düzeltebilir ve web sitesini arama motorlarının en üstünde görüntüleyebilirsiniz.

NYiGDE? sadece web sitenizi ücretsiz olarak oluşturma fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda promosyon maliyetinden de kaçınmanızı sağlar. Dahili SEO optimizasyonu zaten yapıldı, bu da web sitenizin Google, Yandex'deki ilk konumlara ulaşmasını ve sağlamlaştırmasını sağlamanın yanı sıra, trafiği artırmak, satışları artırmak, ağdaki çevrimiçi mağaza tanıma özelliğini artırmak. Hazır SEO kurulumu siteniz için güçlü bir motordur. Oluştur ve kullan!

Ücretsiz bir web sitesi nasıl oluşturulur?

Bir site NYiGDE oluşturmak için platform? İşletmenizi hiçbir ücret ödemeden online olarak başarılı bir şekilde dönüştürür. Bir alan ücreti ve barındırma olmadan ticaret oluşturun ve geliştirin. B2B ve B2C segmentlerinde müşterilerin global kapsamı, kategorilerin seçimi ve yüksek kaliteli satışlar için ürün / hizmetlerin eklenmesi konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Platformumuzun her yetkili kullanıcısı, hazırlanmaksızın 5 dakikada ücretsiz bir web sitesi oluşturabilir. Çevrimiçi kaynağınız zaten herhangi bir cihaz için optimize edilmiştir. Veri analizi, webmaster aracı, genel istatistikler, SEO ayarları başarılı bir şekilde bağlanır, bu da para tasarrufu sağlar ve pazara zaman kazandırır. Sadece önerilen şablonlardan birini seçin, iletişim bilgilerini doldurun, web sitenizi ürün kartlarıyla doldurun ve siparişleri bekleyin.

Hepsi ücretsiz (ücretler ve ücretler hariç)

Site Tasarımcısı NYiGDE? herhangi bir ödeme yapılmadan ve ayrıca eksiksiz bir ayar setiyle, mutlak bir tarife yokluğuyla bir web sitesinin nasıl oluşturulacağını bilir. Kategorileri kolayca yönetebilir, ürün ekleyebilir, müşteri siparişlerini takip edebilir ve reklamınızı hazır modülleri kullanarak ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Benzersiz bir şablona ve 3 aşamada bir geliştiriciye sahip olmayan her türden (açılış, çevrimiçi mağaza) siteler:

P
kayıt
g
Tasarım seçimi
[
Öğe ekle
İşletmenizin ücretsiz tasarımcısı - E-ticaret için kalite güvencesi ve kullanıcı dostu arayüz.
Bir web sitesi oluştur õ