Безкоштовний конструктор сайтів.
Створіть сайт за 5 хвилин без програміста.

Професійний конструктор сайтів дозволяє не просто створити безкоштовно Ваш особистий онлайн-ресурс, але також розширювати бізнес-канали. Завжди без прихованих платежів, без тестового періоду протягом усього терміну використання!

Створити сайт

Повнофункціональний редактор веб-сайтів

Платформа для створення сайту розширює можливості за допомогою розроблених численних корисних інструментів для формування, розвитку і подальшої підтримки комерції в інтернеті. Унікальний дизайн, десятки привабливих шаблонів для самих вибагливих клієнтів. Багатофункціональність і адаптивність сторінок під будь-які девайси, для максимально комфортного перебування на Вашому онлайн ресурсі. І це тільки початок!

Конструктор сайту дозволяє управляти замовленнями, категоріями товарів / послуг, швидко здійснювати імпорт та експорт товарних позицій. Більш того, Ви можете розміщувати рекламні блоки, банери, виводити акційні пропозиції на загальний огляд. Ваш інтернет-магазині вже внутрішньо SEO-оптимізований, аналітика замовлень доступна цілодобово. Що потрібно для успішного запуску бізнесу в онлайн - створити безкоштовно веб-сайт на НУіДЕ ?.

Конструктор сайтів

Бездоганний конструктор сайтів дозволяє в кілька кліків налаштувати функціонал і запустити роботу Вашої торгової площадки. Забудьте про регулярну плату за домен і хостинг, про витрати на побудову дизайну і обслуговування веб-сайту програмістами. Навіть якщо Ви не озброєні багатим досвідом в e-commerce - у нас є все! Свобода дій, необмежені можливості при розширенні інтернет-бізнесу, новітні інструменти і професійна технічна підтримка. Використовуйте весь потенціал платформи для створення сайту. Конструктор НУіДЕ? - Ваш досконалий вихід в онлайн за кілька хвилин.

Створюйте сайти без знання програмування

Будуйте і розвивайте бізнес онлайн за допомогою зручного конструктора сайтів швидко, якісно і, головне, ефективно. Для успішного створення і управління інтернет-магазином не потрібно володіти спеціальними навичками і, тим більше, закінчувати курси програмування. Ви в будь-який час, без поспіху, можете створити сайт безкоштовно за 5 хвилин, без витрат на команду розробників і тестового періоду. Маркетплейс НУіДЕ? дарує технічно потужний набір інструментів по управлінню Вашим особистим веб-ресурсом. Від Вас знадобиться небагато:

®
вибрати найбільш привабливий шаблон
C
заповнити поля і додати товарні позиції
]
описати товари і послуги
Вітаємо! Ваша власна площадка для продажу готова.
Створити сайт

Шаблони на будь-який колір і смак

Свобода дизайну, бездоганний стиль, креативний погляд і гармонія кольорів в кожному шаблоні. Візьміть краще від платформи для створення сайту, матеріалізується найбільші задуми! Немає потреби платити за яскраві ідеї фахівцям. Кращі і, до того ж, безкоштовні шаблони сайтів для залучення широкої аудиторії клієнтів створені web-розробниками з творчим мисленням і багаторічним досвідом. Легко керований і зрозумілий будь-якою мовою інтерфейс, дозволяє без труднощів коригувати роботу Вашого ресурсу: регулювати колірну гамму, змінювати фон, розміщувати рекламні блоки, налаштовувати слайдери на будь-якій сторінці, управляти товарами. З унікальною колекцією шаблонів від НУіДЕ? дизайн сайту заграє по-новому.

Повноцінна електронна комерція

Створіть сайт безкоштовно за 5 хвилин для конкурентостійкості в кожній області e-комерції. Ваш особистий онлайн-ресурс з численними функціями готовий до виведення бізнесу на зовнішній ринок. Моніторинг замовлень, просте управління категоріями товарів і послуг, оперативний імпорт/експорт товарів, настройка модулів - все це дозволяє заощадити час і контролювати роботу онлайн-ресурсу. Швидка конвертація валют і багатомовність Вашого веб-сайту сприяє комфортному здійсненню покупок/продажів в будь-якій країні світу. Крім перерахованого, власнику бізнесу надається безкоштовно SEO-оптимізація інтернет-ресурсу, аналітика сайту і комплекс інструментів веб-майстра. Досить вибрати найбільш привабливий дизайн, додати пропоновані до реалізації позиції, наповнити сторінки корисним користувачеві контентом і Ваш інтернет-магазин готовий приймати замовлення.

Відстежуйте в своєму інтернет-магазині замовлення з усього світу, безкоштовно керуйте процесами з будь-якого пристрою і отримуйте платежі в зручній валюті. Для кожної пропонованої до продажу позиції Ви можете задати окремі параметри, точні характеристики, що позитивніше налаштовує клієнта і спонукає до здійснення покупки.

Платформа для створення сайту з зручним інтерфейсом робить управління категоріями товарів / послуг ще доступніше. Видаляйте і додавайте розділи на власний розсуд. Поповнюйте асортимент, додавайте необмежену кількість товарних позицій за лічені хвилини. Одним кліком зробіть імпорт / експорт, прикріпіть відео, запустіть автозагрузку зображень і заощаджуйте купу часу.

Конструктор сайтів дозволяє безкоштовно транслювати на сторінках Вашого ресурсу рекламні слайди з акційними пропозиціями. В першу чергу, це краще повідомляє відвідувачів про продукт і призводить до збільшення продажів. Власник може розміщувати і чужу рекламу на своєму сайті, що також приносить певний відсоток прибутку. Яскраве, креативне і приваблива пропозиція в банерних публікаціях допомагає донести бажане абсолютним числом цільової аудиторії сайту.

Зручний інтерфейс дозволяє здійснити автоматично Імпорт та Експорт товарів / послуг з / на зовнішні ресурси. Якщо кількість позицій занадто велике, а дефіцит часу не дозволяє по черзі додати асортимент в категорії інтернет-магазину - скористайтеся легкокерованою функцією в форматі XLSX і XLS.

Створіть свій сайт безкоштовно і одночасно отримаєте інструмент багатомовності та мультивалютності! Такий простий і, в той же час, необхідний інструмент, дає власникам інтернет-бізнесу можливість успішно налагоджувати комунікацію з аудиторією споживачів по всьому світу, а також здійснювати систему розрахунків в зручному для обох Сторін активі. Змінити валюту і перемкнути мову одним натисканням миші. Що може бути простіше?

Аналізуйте коливання продажів, відстежуйте рейтинг свого сайту і спостерігайте за якими запитами знаходять Ваш інтернет-ресурс користувачі. Генеруйте контент відповідно до вимог пошукових систем, підключивши в кілька кроків Google Analytics. Скориставшись інструментами веб-майстри Ви зможете грамотно коригувати помилки і вивести веб-сайт в ТОП пошукових систем.

НУіДЕ? не просто дає можливість створити свій сайт безкоштовно, але і в тому числі уникнути витрат на просування. Внутрішня SEO-оптимізація вже проведена, що дозволяє Вашому веб-сайту потрапити і закріпити перші позиції в Google, Yandex а також отримати збільшення трафіку, приріст обсягів продажів, впізнаваність інтернет-магазину в мережі. Готова настройка SEO - потужний двигун Вашого сайту. Створюйте і користуйтеся!

Як створити сайт безкоштовно

Платформа для створення сайту НУіДЕ? успішно трансформує Ваш бізнес в онлайн без найменших витрат. Будуйте і розвивайте комерцію без плати за домен і хостинг. Глобальне охоплення клієнтів в сегментах B2B і B2C, відсутність обмежень при виборі категорій і додаванні товарів / послуг для повноцінних продажів. Створити сайт безкоштовно за 5 хвилин без підготовки може кожен авторизований користувач нашої платформи. Ваш інтернет-ресурс вже оптимізований під будь-які пристрої. Аналітика даних, інструмент веб-майстри, загальна статистика, SEO налаштування успішно підключені, що економить кошти і скорочує час виходу на ринок. Просто виберіть один з пропонованих шаблонів, внесіть контактну інформацію, наповніть свій веб-сайт картками товарів і чекайте замовлень.

Все безкоштовно (немає тарифів і платежів)

Конструктор сайтів НУіДЕ? знає, як створити сайт з абсолютною відсутністю тарифів, без будь-яких платежів і, до того ж, з повноцінним комплектом налаштувань. Ви можете запросто управляти категоріями, додати товари, відстежити замовлення клієнта та розмістити свою рекламу безкоштовно використовуючи готові модулі. Сайти будь-якого типу (Лендінгем, інтернет-магазин) з унікальним шаблоном і без розробника в 3 етапи:

P
Реєстрація
g
вибір дизайну
[
Додавання позицій
Безкоштовний конструктор Вашого бізнесу - Гарантія якості і зручний інтерфейс для e-комерції.
Створити сайт õ